Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У розпалі робота екзаменаційної комісії Порожній БАК - МАГом не стане
(з підслуханого. Говорять між собою двоє курсантів: –Ти БАК? – Ні я МАГ, я ж на п’ятому курсі!) Чотири роки навчання і ось вона проміжна, але така важлива фінішна пряма. Свої знання продемонстрували курсанти четвертого курсу за фахом «Політологія» під час складання комплексного екзамену. Цей іспит, який поєднує п&rsq..
[ читати далі ]
Вшанували захисників Києва
22 червня курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели пам`ятну акцію з нагоди Дня День скорботи й вшанування пам`яті жертв війни в Україні (22 червня) для кожного українця є важливим і символічним. Україна зазнала непоправних втрат. Кожен п`ятий з-поміж її мешканців загинув. Разом з тим приклад..
[ читати далі ]
Перший крок назустріч мрії
24 червня 2019 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка Представництвом Національного Еразмус+ офісу в Україні було проведено інформаційний день по програмі Європейського Союзу Еразмус+. Охочих ознайомитись з умовами відбору було не очікувано багато. Менеджеру з комунікацій програми ЄС Еразмус+ Катер..
[ читати далі ]
У ВІКНУ з’явилися нові майстри спорту
Сьогодні трьом курсантам Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка були вручені посвідчення та нагрудні відзнаки «Майстер спорту України». Курсанти четвертого курсу Михайло Ухорський, Вадим Рибак та п’ятикурсник Олег Стадник показали відмінні результати на чемпіонаті України з військово-спор..
[ читати далі ]
Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Нещодавно пройшла Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», у якій взяли участь представники науково-дослідного центру ВІКНУ Кіра Горячева та Ольга Соколіна. Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ре..
[ читати далі ]
Військові з «Піднебесної» навчатимуться в Україні
До Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка прибула делегація військовослужбовців Китайської Народної Республіки. Основна мета візиту - обговорити подальші перспективи розвитку співробітництва у галузі військової освіти та науки між двома країнами. На даний час у Військовому інституті вже проходять підготовк..
[ читати далі ]
Інформаційний день програми Європейського Союзу Еразмус+.
Представництво Національного Еразмус+ Офісу в Україні 24 липня 2019 р. буде проводити Інформаційний день Програми Європейського Союзу Еразмус+. Що? Інформаційний день Програми Еразмус+: презентація можливостей стажування за кордоном та отримання подвійного диплому. Під час презентації буде надана інформація про можливість участі курсантів та науко..
[ читати далі ]
Добре серце донора
«Настя, допоможи! Натану погано! Відчуваю, що завтра буде потрібна Ваша допомога», - майже вночі телефонує мама дворічного хлопчика. Таких дзвінків та смс повідомлень з проханням про допомогу Анастасія Прохорчук отримує майже щодня. І всі вони про допомогу спрямовану на порятунок дітей. На неї сподіваються і батьки, лікарі, волонтери..
[ читати далі ]
Два кубки поспіль – свідчення майстерності
Команда КВК «Своя атмосфера» Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка другий рік поспіль зайняла перше місце та виборола кубок ректора у змаганнях команд університету кмітливих та винахідливих. Відзнаку переможцям сьогодні вручив начальник факультету післядипломної підготовки полковник Віктор ..
[ читати далі ]
Орієнтир на вдосконалення практики
Відповідно до Плану проведення навчальних занять замовником на 2018-2019 навчальний рік, з курсантами 2-4 курсів та науково-педагогічними працівниками кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права 08 червня 2019 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ..
[ читати далі ]