Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Листопадові урочистості на честь полеглих воїнів армії Української Народної Республіки
«О, Націє, дужа і вічна, як Бог» - не це покоління холопів, - Хто злото знеславить твоїх перемог при Корсуні і Конотопі?О, Націє, що над добро і над зло, над долю, і ласку, і кару, - Хто, темний, не схилить поблідне чоло в сліпучому сяйві Базару? Хто, мертвий, не стане у праведний слід на путі, що славою бита, ..
[ читати далі ]
Звітні концерти військових оркестрів на біс
У Будинку офіцерів відбулися звітні концерти військових оркестрів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України. Завдяки керівникам оркестрів майорам Юрію Копачу і Олександру Голубу, музикальний вечір залишив багато теплих спогадів. Зазвич..
[ читати далі ]
Для курсантів Військового інституту презентували 1 серію фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ"
Презентацію провела режисер фільму "93: БІЙ ЗА УКРАЇНУ" Лідія Гужва. Курсанти із зацікавленістю слухали розповідь режисера. А потім мали унікальну можливість подивитися першу серію цього фільму, яка ще не була представлена широкому загалу. Це історія, яку писали бійці 93 бригади власноруч. Півсотні інтерв`ю АТОвців і кількадесят годин відзнятого ..
[ читати далі ]
ЧЕМПІОНИ ЗБОРІВ – КУРСАНТИ ВІКНУ
ВІКНУ-СИЛА! ВІКНУ-СИЛА! ВІКНУ-СИЛА! СИЛА! СИЛА! Так підтримували курсанти один одного на змаганнях під час проведення «Військово-патріотичних зборів» які пройшли в Хмельницьку з 2 по 4 листопада. Особливо вразила своїм теплим прийомом військова частина. Урочисте відкриття зборів відбулося на плацу, де військовослужбовці продемонструва..
[ читати далі ]
І знову перемога!
Курсанти Військового інституту повернулися з Хмельницького, де брали участь у ХIХ військово – патріотичному зборі Всеукраїнської громадської організації "Громадський рух "За майбутнє", та зайняли перше місце в командному заліку. Змагання були організовані на базі однієї з військових частин Хмельницького гарнізону. Для участі у змаганнях прибу..
[ читати далі ]
Пам’ятаємо, шануємо
6 листопада 2017 року, відзначаючи 74-ту річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників, представники університетської спільноти на чолі з ректором Леонідом Губерським та військового інституту на чалі з полковником Сергієм Мотикою традиційно поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам уніве..
[ читати далі ]
У Військовому інституті були проведені заходи по відзначенню Дня визволення Києва від фашистських загарбників.
Захід по відзначенню Дня визволення Києва від фашистських загарбників провів голова ветеранської організації Військового інституту полковник запасу Дорохов Микола Сергійович. Коротенька історична довідка: 6 листопада 1943 року Київ був визволений від гітлерівських окупантів. Це відбулось у результаті Київської наступальної операції, яка тривала з 3..
[ читати далі ]
Майбутні військові журналісти отримали майстер клас від професіонала
У нашому житті бувають зустрічі, котрі надовго закарбовуються в пам`яті. Одна з таких відбулася у курсантів першого курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, котрі навчаються за спеціальністю військова журналістика. Справжній майстер клас вони отримали від прес-офіцера 128-ї окремої гірсько-пі..
[ читати далі ]
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ
28 жовтня відбувся день відкритих дверей у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захід відкрив своїм виступом ТВО начальника навчального відділу підполковник Сергій Пашковський. Він розповів абітурієнтам про історію Військового інституту. А також ознайомив із факультетами та спеціальностями на які можн..
[ читати далі ]
Відзначення Дня військового фінансиста
27 жовтня у стінах Військового інституту імені Тараса Шевченка, відбулося святкування Дня військового фінансиста. Це свято започаткували відповідно до наказу Міністра оборони України №324 від 28.10.99 «Про встановлення у Збройних Силах України Дня військового фінансиста». Військовий інститут – це єдиний в Україні навчальний закла..
[ читати далі ]