Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Збірна команда Військового інституту перемогла у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО»
23 вересня 2017 року збірна команда Військового інституту взяла участь у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО». У цьому турнірі брало участь понад 100 військовослужбовців з таких дисциплін: перетягування канату, станова тяга, масс-реслінг та функціональне б..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали святковий концерт до Дня Університету
З 183 річницею заснування Університету викладачів, студентів, курсантів, аспірантів, докторантів, співробітників привітав ректор Леонід Губерський. «Так склалося історично, що створений у 1834 році Імператорський Університет Св. Володимира всупереч волі тих, хто його заснував, став центром освіти, культури, вільнодумства – всього того,..
[ читати далі ]
Призваних із запасу офіцерів екзаменували практичні заняття з тактики та інженерної підготовки
На одному з навчальних полігонів під Києвом відбулися польові практичні навчання із загальної тактики та інженерної підготовки із слухачами Курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка, які закінчують тримісячне навчання на базі інституту та готуються до відправки у ві..
[ читати далі ]
У підготовку військових психологів впроваджують результати психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа
На кафедрі військової психології та політології Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) організовується та проводиться експериментальна апробація нових методик психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа персоналу Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Зазначена експерим..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації
Протягом трьох місяців у Військовому інституті проходили курси офіцерів військової служби за призовом. Загалом, сьогодні свідоцтва про закінчення навчання отримали 8 офіцерів за напрямком підготовки «Топогеодезичне забезпечення» та 55 офіцерів за напрямком «Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)», сере..
[ читати далі ]
РОБОЧА ЗУСТРІЧ ДЕЛЕГАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА І ПРЕДСТАВНИКІВ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ
14 вересня 2017 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася робоча зустріч Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) та Військового інституту. У зустрічі взяли участь делегат від МКЧХ по роботі зі Збройними Силами та органами безпеки Майкл Пімбл та Радник МКЧХ по роботі..
[ читати далі ]
200 курсантів Військового інституту урочисто присягнули на вірність українському народу
Сьогодні, 9 вересня, у Військовому інституті двісті першокурсників в урочистій обстановці склали Військову присягу на вірність українському народові. На заході були присутні народні депутати, керівництво Університету, представники Міністерства оборони України, а також такі почесні гості, як Ректор Київського національного університету імені Тараса..
[ читати далі ]
Мобільний курс з питань розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції
На виконання завдань і заходів, передбачених Антикорупційною програмою Міністерства оборони України на 2015-2017 роки, співробітниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки і оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, 6 вересня, проведено мобільний курс з питань розбудови доброчесності..
[ читати далі ]
Військово-прикладне плавання – не перешкода для курсантів Військового інституту
Відповідно до плану вдосконалення практичної підготовки курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка 4-5 вересня курсанти 3 курсів проходили підготовку з військово-прикладного плавання. На курсантів покладалося завдання проплисти дистанцію в обмундируванні зі зброєю. Перед плаванням начальник кафедри ..
[ читати далі ]
Урочистості з нагоди Дня знань у Військовому інституті
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті заходи присвячені Дню знань. З вітальним словом до курсантів звернувся тимчасово виконуючий обов`язки начальника Військового інституту генерал-майор Ігор Толок, який привітав першокурсників з поповненням рядів великої університетської родини: -На ..
[ читати далі ]