8 годин 39 хвилин роботи над книжкою есе "День після війни" – втілена мрія

Курсанти Військового інституту, що навчаються за спеціальністю "Військова журналістика" долучились до студентів й викладачів КНУ імені Тараса Шевченка для написання есе, розмірковуючи про власні почуття й очікування від найбажанішого для всіх українців дня.

«День після війни» — це маленький, але вагомий крок на шляху до завершення війни.

Книжка зафіксувала найбільш значні бажання авторів. Читаючи її, можна поринути в паралельні всесвіти, сповнені надій. І ось ці, оприявнені на сторінках книжки, прагнення стали своєрідною обіцянкою, що цей день – день після війни – настане для кожного з нас. Неодмінно.

А ще – рекорд України та Східної Європи, скрупульозно зафіксований представниками Національний Реєстр Рекордів України .