З Днем сержанта Збройних Сил України сержантів і старшин привітали у Військовому інституті

На плацу інституту курсанти, які щойно отримали первинне сержантське військове звання, прийняли Кодекс сержанта. Клятва, яку вони проголосили перед строєм, означає їх прийняття до професійного сержантського корпусу Збройних Сил України. Таким чином вони взяли на себе відповідальність за виконання положень Кодексу та зобов’язалися дотримуватись девізу : «Честь. Відповідальність. Професіоналізм»
Під час урочистостей кращі військовослужбовці сержантського складу були нагороджені грамотами, подяками, значками Військового інституту, а також особистими фото сержантів на фоні Прапору Військового інституту.
18 листопада в Україні День сержанта ЗСУ відзначають вперше. Це свято встановлено Указом Президента України №153/2019 від 19 квітня 2019 року.
Ганна Мельник
Анна Сидоренко