Першість з гирьового спорту

5 листопада у м Київ відбулися змагання на першість Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з гирьового спорту. Оцінювати підготовку, рівень майстерності учасників запросили нашого викладача кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту (майстра спорту України) капітана Підопригору Максима та курсантів, які мають спортивні звання та розряди.

"Було незвично судити та спостерігати за виступом спортсменів, коли зазвичай ти на їх місці. Приємно, коли тебе сприймають серйозно та дослухаються до порад. В цілому, мені сподобалося бути в ролі судді, тому що це неоціненний досвід." - зазначила курсантка Діана Черепичник.

Варто відзначити що на даних змаганнях виступили поза конкурсом і наші першокурсниці які показали високий рівень підготовки, старанність та силу волі посівши призовів місця золото виборола солдат Гомонюк Софія, срібло солдат Цуканова Христина та солдат Айрапетова Ніна завоювала бронзу медаль.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!!!