Практика – основа підготовки наших курсантів

Курсанти першого курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка вдосконалюють практичні навички на одному з військових полігонів.

Понад 100 майбутніх офіцерів під керівництвом викладачів Військового інституту закріплюють отримані теоретичні знання та удосконалюють практичні навички із загальновійськових дисциплін: тактики, вогневої, інженерної, розвідувальної, медичної, психологічної підготовки, основ військового зв´язку та захисту від зброї масового ураження.

Крім того, першокурсники відпрацювали вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, метання ручної гранати, ознайомились з основами тактичної медицини та прийомами надання першої медичної допомоги.

До підготовки курсантів першого курсу долучилися досвідченні інструктори – учасники бойових дій; курсанти інституту – військовослужбовці контрактної служби. Вони поділились своїм безцінним досвідом, набутим під час участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил та на Сході України.