І кожен фініш – це, по суті, старт

Військовослужбовці та працівники ЗСУ отримали сертифікати про визнання рівня знання іноземної мови. Майже чотири місяці слухачі англійської, німецької та французької мов щоденно три пари в день опановували нові знання в Центрі інтенсивної мовної підготовки Військового інституту. Випускні іспити проходили за системою STANAG, стандартизованої підготовки іноземним мовам, прийнятою НАТО.

На урочистому врученні з вітальним словом виступив заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи, полковник Олег Прохоров. Він привітав усіх з успішним опануванням іноземних мов та побажав всього найкращого в новому році.

Начальник центру інтенсивної мовної підготовки, полковник Всеволод Гололобов побажав випускникам не зупинятись на досягненому, зауваживши, що курси показали кожному шлях, куди необхідно розвиватись.

Зі словами вдячності від слухачів виступила Марія Подибайло та на останок побажала «Мирного неба над головою після нашої перемоги!»