Військові магістри - вітаємо щиро!

Сьогоднішній день для курсантів двох навчальних груп став останнім рубіконом на шляху до омріяного. Успішний захист магістерських робіт показав високий рівень підготовленості фахових психологів та філологів . І не зважаючи на хвилювання перед самим початком процедура пройшла сплановано спокійно. Майбутні лейтенанти відповідали впевнено, наводили цікаві приклади з власних практичних напрацювань. Усі магістерські роботи мали практичне підґрунтя і були цікавими не лише з точки зору науковців, а й практиків. Для щасливців, котрі захистили свої напрацювання попереду приємні моменти підготовки до випуску. А для тих, хто очікує черги випробувати себе і остаточно перейти у когорту магістрів профільних дисциплін зичимо наснаги та віри у власні сили!