Міс Вікну 2019. Краса врятує світ!

В урочистому залі Будинку офіцерів в Києві пройшов конкурс «Міс ВІКНУ 2019». Учасниці продемонстрували свої таланти, інтелектуальні здібності та ерудицію, здивували глядачів своїми вміннями та зачарували природною красою.

9 конкурсанток змагалося за звання «Міс Військового інституту», демонструючи глядачам чуттєве виконання авторських віршів, сучасні танцювальні постановки та драйвове виконання пісень. Загальний градус у глядацькому залі підтримала команда КВК Військового інституту та неймовірний музичний дарунок презентувала колишня випускниця Лариса Адаменко.

Важка робота була у суддів, адже високий рівень підготовки та артистизм учасниць заважав обрати переможницю. Після довгого обговорення суддівська колегія, яку очолив полковник Сергій Мотика, виконали свою роботу та розприділили номінації наступним чином:

«Міс Харизматичність» Ілона Гонтар;

«Міс Інтелект» Валерія Артеменко;

«Міс Оригінальність» Анна Задорожна;

«Міс Грація» Ліна Поляк;

«Міс Чарівність» Вікторія Тарасюк;

«Міс Креативність» Марина Скоряк;

«Міс Глядацьких симпатій» та «Міс Ніжність» Валентина Вілюра.

Психологиня Вікторія Лагута отримала титул «Віце –Міс», а корона переможниці прикрасила голову курсантки 3 курсу за спеціальністю журналістика – Анастасії Богач.

Вітаємо наших прекрасних дівчат, які є красою нашого інституту!