Будинок Офіцерів запалав під музику Військового оркестру

У Будинку офіцерів відбулися звітні концерти військових оркестрів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України. Завдяки керівникам оркестрів майорам Юрію Копачу і Олександру Голубу, музичний вечір запалив публіку та здивував феєричним шоу.

Військові оркестри організували вечір під поетичною назвою «Сила Музики» за участі Заслуженої артистки України Оксани Нестеренко, народної хорової капели «Дніпро», шоу-степ-балету «NARNIA». Владислав Зоренко виконав соло на трубі під пісню «LATIN TUBA» Mario Burki, а соліст Володимир Білобров запалив зал композицією «YOU RAISE ME UP» Josh Groban.

« Не вперше чую Володимира Білобродова на концертах. Чуттєве виконання та шалена експресія просто захоплює. Класний номер, з використанням спецефектів у нього був Оксаною Нестеренко під пісню «THE PHANTOM OF THE OPERA», склалося таке відчуття, що я на якомусь крутезному рок-фестивалі, - поділився своїми емоціями курсант 4 курсу Сергій Ткачук, який разом з одногрупниками прийшов підтримати військовий оркестр».

Весь зал підспівував Тетяні Кисляк та Руслані Туляковій, які виконали українську народну пісню у джазовій обробці « БИЛА МЕНЕ МАТИ». Всесвітньовідому пісню «SHALLOW» виконали наша випускниця Олександра Смашкіна та соліст Олександр Скудный.

Родзинкою концерту під акомпанемент оркестру став танець шоу-степ-балету «NARNIA» під пісню «LORD OF THE DANCE».

Звітний концерт « Сила Музики», який військові оркестри перетворили на справжнє шоу наповнив кожне глядацьке серце шаленими емоціями та подарував незабутні враження на цілий рік.

Олена Гаврилюк