Вони – незабуті! Ми пам’ятаємо!

Курсанти Військового інституту віддали шану невинно убитим землякам, жертвам тоталітарної системи, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років.

Щороку, у четверту суботу листопада, Україна  вшановує пам’ять жертв Голодоморів ХХ століття.

«Ми  завжди пам’ятатимемо наших пращурів, які померли під час  Голодомору 1932-1933 років. Радянська влада організувала штучний голод, під час якого люди вмирали у страшних муках. Тому сьогодні ми як ніколи повинні вшанувати пам’ять тих, хто загинув від політики влади, - поділилася своїми переживаннями курсантка 1 курсу Анна Куценко.»

Курсанти нашого інституту приєдналися до акції «Запали свічку пам’яті», яка проводиться щорічно о 16 годині, та хвилиною мовчання віддали шану усім померли під час геноциду українського народу.

В знак скорботи та жалю військовослужбовці створили величезний  «Хрест пам′яті» з вогників свічок, який присвятили усім безневинним жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Олена Гаврилюк