Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся День відкритих дверей.

Зустріли гостей презентаційним фільмом про навчальний заклад. Далі перед гостями виступив  заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олег Прохоров. Він розповів про історію ВВНЗ, його структуру, особливості організації освітнього процесу в навчальному закладі, про буденне життя курсантів та перспективи, які очікують майбутніх офіцерів після випуску.

- Зверніть увагу, цього року у нас почала працювати програма «Еразмус+», якою наш інститут пишається. Відтепер наші курсанти мають змогу навчатися за кордоном за відповідними вимогами. Тож, англійська повинна бути присутньою у вашому житті і наші фахівці із задоволенням з цим допоможуть, - зазначив у своєму виступі Олег Прохоров.

По завершенню, юні абітурієнти, та їх батьки мали змогу поставити запитання, поспілкуватися, ознайомитись з навчальною базою нашого військового інституту.

Валерія ПОДКІЧ

Валерія КРОТЧЕНКО