Шановні учні! Прийдіть і оберіть своє майбутнє!

19 жовтня 2019 року на території Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) проводиться загальноуніверситетський день відкритих дверей «КНУ- ЕХРО 2019». Ви зможете ознайомитися з переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими буде оголошено прийом у 2020 році, зустрітися з професорсько-викладацьким складом, отримати відповідь про особливості навчання та можливості працевлаштування.
Географічний факультет презентуватиме свої освітні програми:

1. Середня освіта (Географія; Природничі науки)
  2. Науки про Землю (Картографія, географічні інформаційні системи та дистанційне зондування Землі; Управління та екологія водних ресурсів; Метеорологія; Грунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування)
  3. Географія (Природнича географія; Транскордонне екологічне співробітництво; Економічна географія; Урбаністика та міське планування, Геоморфологія та природопізнавальний туризм)
  4. Геодезія та землеустрій
  5. Туризм (Туризм; Гастрономічний туризм)