Посилена підготовка курсантів-випускників

На виконання рішення першого заступника начальника Генерального штабу ЗСУ на базі військової частини здійснюється спеціальна складова посиленої підготовки для курсантів-випускників за спеціальністю Фінанси, банківська справа та страхування.

У заняттях брали участь представники Департаменту фінансів Міністерства оборони України, Фінансово-економічного управління Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, науково-педагогічний склад кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права Військового інституту, курсанти-випускники відповідного напрямку підготовки.

Зі слухачами були проведені практичні заняття з організації роботи фінансового органу військової частини, особливостей виплат винагород за безпосередню участь у воєнних конфліктах та Операції Об’єднаних сил, основ організації бухгалтерського обліку у військовій частині, заробітної плати, гарантійних, компенсаційних виплат, відпустки та допомоги за рахунок державного соціального страхування.

Підсумком посиленої підготовки є постановка конкретних завдань молодим майбутнім офіцерам щодо удосконалення практичних навичок виконання функціональних обов’язків на визначених посадах фінансових органів військових частин.