Збірна команда ВІКНУ з футболу здобуває чергову перемогу Прийшов, побачив – гол забив

Атмосфера спортивного запалу та жаги до перемоги панувала сьогодні на футбольному полі спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Champion Cup студмістечка КНУ зібрав 10 команд з різних гуртожитків, аби обрати найкращу команду серед «місцевих жителів».

Команда військових футболістів з гуртожитку №3 не залишилась осторонь і вирішили показати, що ми переможці не лише у гирьовому спорті, але і м’яча поганяти здатні.  Вже після першої гри з курсантами із трибун були чутні вигуки про страх перед грою з нашими хлопцями, але це лише підбадьорювало.

«Прийшов, побачив, переміг», цей вислів дуже влучно описує усі матчі військових футболістів, адже вони стали єдиною командою на турнірі, хто за шість ігор не пропустив жодного м’яча у свої ворота.

Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у спортивному заході, а нашій команді за ще одну перемогу.

Валерія Кротченко (фото автора)