Збірна футбольна команда ВІКНУ перемогла на турнірі імені Героя України Андрія Кизила

Збірна команда ВІКНУ з футболу виборола кубок на турнірі імені Героя України Андрія Кизила, який відбувся на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Це вже другий відкритий чемпіонат з міні-футболу за «Кубок пам’яті Андрія Кизила», який героїчно загинув у 2017 році під Авдіївкою.

У турнірі взяли участь 6 команд, серед яких були ліцеїсти, курсанти та офіцери. Володарями Суперкубка-2019 стали курсанти ВІКНУ, які у фінальній боротьбі з ліцеїстами перемогли з рахунком 3:1.

Крім того, курсанта  Миколу Мацка обрано кращим воротарем турніру.

На заході були присутні дружина загиблого Оксана Кизило з маленьким синочком, перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов та керівництво ліцею.

Перехідний кубок та грамоту переможцям вручив начальник Військового ліцею імені Івана Богуна , Герой України Ігор Гордійчук.

Перемог та спортивних злетів нашим футболістам!

Валерія Кротченко
(фото з сайту МОУ)