До Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка прибула делегація військових психологів ЗС США

У Військовому інституті розпочав роботу триденний семінар для військових психологів. Викладачі, практикуючі психологи Збройних Сил Сполучених Штатів Америки. У кожного  за  плечима реальний бойовий досвід і практична робота з реабілітації військовослужбовців.

Тренінги для учасників спрямованні на розгляд питань поведінкового здоров’я військовослужбовців у різних життєвих ситуаціях. Планується обговорити методики та надання допомоги у край важких ситуаціях пов’язаних з пост травматичним синдромом для військових та ветеранів служби.

Передбачається, що кожен учасник семінару отримає необхідні знання та вміння для подальшої практичної роботи не лише у військовому середовищі, а й зможе надати кваліфіковану допомогу нужденним з числа цивільного населення.