Шановні наші ветерани!

Вітаю Вас з Днем ветерана! Ваша самовіддана праця, відданість справі та терпіння стали основою нинішнього досягнень нашого інституту!

Вашому поколінню довелося багато пережити непростих випробувань, котрі загартували і зміцнили Вас.

Цей день є символічним у  єдності і спадкоємності поколінь – можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток Військового інституту та  багаторічну самовіддану працю.

Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для майбутніх захисників нашої держави.

Дорогі наші ветерани! У цей святковий день прийміть найщирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, та творчої наснаги у вихованні гідних оборонців України.

З повагою,

Начальник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України

генерал-майор Ігор Толок