Чемпіонат України з 24 та 12 годинного бігу

В 12-годинному ультрамарафоні старший викладач кафедри фізичної підготовки Військового інституту підполковник Костянтин Фурманов посів 4 місце  в віковій категорії 23-39 років,  а в абсолютному заліку чемпіонату виборов 6 місце, подолавши  дистанцію в 103 км 899 м за півдоби.

- 12-годинний біг, як на мене, гарний шанс випробувати свої сили, загартуватися, стати витривалішим, - ділиться враженнями підполковник Фурманов, - Сподіваюсь, що своїм результатом я зможу надихнути курсантів працювати над собою, не боятися нормативів, адже рух робить їх сильнішими.

Курсанти Військового інституту з захопленням обговорюють нові досягнення викладача.

- Я радію, що 100 км за 12 годин – це не новий норматив з фізичної підготовки, - жартома коментує новину курсантка Катерина Щербина, - А насправді я в захваті! Тепер мені дистанція в 2 км не здається такою довгою.

Рівняймося на тих, хто власним прикладом популяризує спорт, заохочує курсантів розвиватися і досягати нових вершин. Навіть якщо до них доведеться бігти 12 годин.

Євгенія Пугач