Рівний до рівного: «Р2Р» єднає молодь світу

Сила студентських інновацій може протистояти таким викликам сучасності, як екстремізм, расова дискримінація та навіть тероризм. Програма «Peer to peer compaigns» з 2015 року об’єднала з 75-ти країн світу небайдужу молодь, яка розробляє дієві медійні й соціальні проєкти та реалізує їх через Інтернет-простір. Зусилля направлені на запобігання та боротьбу із даними негативними проявами. Один із засновників проєкту американець Тоні Срго приїхав до Києва, щоб презентувати можливості «Р2Р» та зацікавити українців долучатися до команди небайдужих. На офіційну зустріч із посадовими особами Міністерства оборони та військового телебачення були залучені і представники Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Основним рушієм для вирішення суспільно важливих проблем є ініціатива молоді. Під час свого виступу Тоні Срго акцентував на цьому увагу. Паралельно він презентував яскраві відео-ролики, інтерактивні ігри, розробки для планшетів та мобільні додатки, які діють в комплексі і дають позитивні результати. Приміром, молодь університету Любліна розробила програму «Індекс страху», за допомогою якої можна просканувати будь-який матеріал, зокрема, розміщений в Інтернеті, а потім визначити на скільки сильно він може вплинути на аудиторію, або викликати такі емоції у читача як страх, розпач, паніку.  Були представлені й інтерактивні ігри, за допомогою яких аудиторія визначала умовного лідера. Тож всі проєкти є ексклюзивними та захоплюючими, які програма «Peer to peer compaigns» допомагає реалізувати.  Військовий інститут також зацікавлений долучитися до міжнародного проєкту. Зокрема курсанти – майбутні військові журналісти представили інститут американському партнеру та розповіли йому своє бачення питань, які потребують вирішення в Україні. Учасники зустрічі не оминули і болючу тему  – збройна агресія та інформаційна війна з боку РФ.