Нагородження Подякою Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка

26 червня 2019 року на засіданні Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось нагородження відзнаками Київського національного університету імені Тараса Шевченка за вагомий особистий внесок у виконання наукових проектів молодих вчених та активну участь в організації семінарів, наукових конференцій керівників підрозділів Ради Молодих Вчених Університету.

Ректор Леонід Губерський урочисто привітав і вручив Подяку Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Голові Ради Молодих Вчених ВІКНУ підполковнику Віталію Лозі та побажав подальших успіхів і творчих звершень.