Інформаційний день програми Європейського Союзу Еразмус+.

Представництво Національного Еразмус+ Офісу в Україні 24 липня 2019 р. буде проводити Інформаційний день Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Що? Інформаційний день Програми Еразмус+: презентація можливостей стажування за кордоном та отримання подвійного диплому.

Під час презентації  буде надана інформація про можливість участі курсантів та науково-педагогічного персоналу за напрямом КА1: Міжнародна кредитна мобільність (ICM). Буде представлено перспективи та правила участі Військового інституту у конкурсах Програми за напрямом КА1; рекомендації з підготовки проектних заявок; а також представлено досвід реалізації проектів з кредитної мобільності в українських університетах.

Де? Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, вул. Ломоносова, 81, 315 аудиторія

Коли? 24.06.2019р., 15:00-17:30

Цільова аудиторія: курсанти, науково-педагогічний персонал, та інші зацікавлені особи у модернізації вищої освіти