«Герої не вмирають! Герої живуть у віках!»

7 травня в Голосіївському парку біля Обеліску Слави пройшов мітинг пам’яті «Герої не вмирають! Герої живуть у віках!». Захід відбувся за участю ветеранів другої світової війни, школярів Голосіївського району, курсантів Військового інституту та керівництва Голосіївської районної державної адміністрації.

«Зі словами глибокої вдячності я звертаюсь сьогодні до наших ветеранів: ніколи в наших серцях не згасне глибока вдячність усім, хто власною кров’ю та ціною самого життя захищали нашу Батьківщину» - звернувся голова Голосіївської районної державної адміністрації Олександра Настасенко до присутніх.

Учасники вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Кульмінаційним моментом заходу став виступ почесного ветерана міста – героя Києва та України, голови Організації ветеранів Голосіївського району, Сергія Коропова. Він розповів про жахи війни та той нелегкий шлях, який було подолано заради миру в країні.

Закінчився мітинг покладанням квітів до Обеліску Слави.

Євгеній Тристан,
кафедра військової журналістики