Гирьовий спорт - спорт сильних!

6 квітня у спортивному залі Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка був проведений відкритий чемпіонат з гирьового спорту.

У змаганнях взяли участь понад 80 учасників, серед них були команди Військового інституту: 1,5 курси військового гуманітарно-лінгвістичного факультету, 1,2 курси військового факультету фінансів та права, 3-5 курси  військового факультету фінансів та права, 2 курс  військового гуманітарно-лінгвістичного факультету, 3-4 курс  військового гуманітарно-лінгвістичного факультету, а також команди Військового інституту телекомунікації та інформатизації, Національної академії внутрішніх справ та м. Бориспіль.

За результатами змагань перше місце  зайняла команда  1,2 курсів ВФФП. Друге місце виборола команда 3,5 курсів ВФФП. Третє місце отримала команда 2 курсу ВГЛФ.

В особистій першості чемпіонами стали курсанти: Харченко Валентин, Дірей Андрій, Лук`яненко Володимир, Гореліков Ілля, Переяславський Максим, Кротов Микита, Кубенко Ростислав, Кущенко Олександра, Савчук Яна та Черепичник Діана.

Срібними призерами стали: Богатир Богдан, Воробець Віктор, Отроцюк Максим, Стадник Олег, Попілевич Олександр, Братусь Роман, Ларіонов Владислав, Ружинська Катерина, Залуцька Олена та Постарніченко Наталія.

Бронзу отримали: Махов Прохор, Костюков Микола, Клименко Андрій, Ковтонюк Сергій, Шпачинський Дмитро, Жилавий Роман, Шевченко Яна, Бідненеко Катерина.

Переможці не вірять у випадковість, адже лише вони знають, яких зусиль коштує перемога! Тож вітаємо їх та бажаємо нових спортивних досягнень!

Валентина Вілюра
Тетяна Головатюк