Курсанти 5-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в проведенні промо-івенту «Презентація нової міжфакультетської програми «Економічна безпека підприємництва» в Головному корпусі університету

6 квітня 2019 року курсанти 5-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентом кафедри фінансового забезпечення військ к.е.н. Гурою Вікторією Леонідівною були присутні на  доповіді про надзвичайно важливі аспекти трансферу товарів і технологій подвійного використання від Володимира Давидовського – д.фіз-мат.н., завідувача відділу теорії ядерних процесів Інституту ядерних досліджень НАН України та Ігоря Анохіна – к.фіз-мат.н., старшого наукового співробітника відділу теоретичної фізики Інституту ядерних досліджень НАН України.

Захід був проведений в межах промо-івенту «Презентація нової міжфакультетської програми «Економічна безпека підприємництва» на базі Центру польського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (134 ауд. Головного навчального корпусу).

Курсанти отримали додаткові знання щодо товарів подвійного та військового призначення та мали можливість поставити питання доповідачам.