Завжди перші!

6 та 7 квітня у столиці України відбувся дев’ятий київський міжнародний півмарафон – 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Маршрут 4,2 кілометра пролягав у парковій зоні Національного виставкового центру (ВДНГ).

За 2 дні на різних дистанціях заходу на старт вийшли майже 13000 учасників з 57 країн світу, а підтримували любителів бігу на вулицях міста понад 30000 уболівальників.

У рамках  9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 6 квітня було проведено змагання Security Cup у яких взяли участь десять найсильніших команд силових структур та відомств.

Військовий інститут представляли дві збірні команди чоловіча та жіноча. За результатами змагань у запеклій боротьбі чоловіча збірна зайняла почесне друге місце поступившись збірній Національної гвардії, яку представляли професійні спортсмени та члени збірної України з легкої атлетики. А ось наші дівчата не залишили жодних шанців своїм опонентам впевнено зайнявши перше місце.

Вітаємо наших хлопців та дівчат, так тримати!!!