Курсанти військового інституту відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Військовослужбовці побували на екскурсії: “Україна. Війна. Власна пам’ять” – розповідь про історичну драму  України у Другій світовій війні. Під час екскурсії курсанти мали змогу ознайомитись з головною експозицією Меморіалу, яка  розгорнута в 16 залах площею 5 тис. кв. м. та налічує 17 тис. 400 експозитів.

Український вимір Другої світової війни акцентовано не випадково, адже Україна внаслідок свого геополітичного й геостратегічного становища стала одним з основних плацдармів радянсько-німецького фронту.

Свого часу Уїнстон Черчілль писав: «З-поміж усіх народів, які опинилися під владою Німеччини, чи не найбільше постраждав український. Але, разом з тим, він ціною мільйонів своїх представників зробив величезний внесок у перемогу над нею…»