Тематичний вечір на честь Дня пам`яті героїв Крут

29 січня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся тематичний вечір на честь Дня пам`яті героїв Крут.

З промовою виступив психолог відділу морально-психологічного забезпечення, голова Ради ветеранів Військового інституту полковник запасу Микола Сергійович Дорохов та наголосив: "Захист своєї країни - обов`язок кожного громадянина України!"

Наприкінці заходу був показаний документальний фільм, темою якого був героїзм українських юнаків під Крутами. Також на заході була книжкова виставка присвячена героям Крут, організована бібліотекою ВІКНУ.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. В цей день вся Україна з вдячністю схиляється перед подвигом молодих українців, які ціною власного життя зберегли українську державність.

Курсант Олег Грицун