Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації

31 січня 2019 року на базі кафедри військової політології Військового інституту Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка завершились курси підвищення кваліфікації фахівців з питань морально-психологічного забезпечення.

Під час курсів слухачі під керівництвом доцента кафедри воєнної політології підполковника Мельника Ярослава Івановича вдосконалили свої військово-професійні вміння та поновили практичні навички, отримали нові знання з питань морально-психологічного забезпечення. Слухачі успішно склали іспит і отримали  сертифікати про закінчення курсів підвищення кваліфікації та подяки.

По завершення заступник начальника ВІ КНУ полковник Олег Прохоров побажав офіцерам застосовувати отримані знання у своїй повсякденній професійній діяльності.

Бажаємо випускникам натхнення, творчих успіхів та професійного розвитку.