Слухачі курсів відвідали Національний військово-історичний музей України

23 січня 2019 року слухачі курсів підвищення кваліфікації фахівців з питань морально-психологічного забезпечення разом зі своїм куратором, доцентом кафедри військової політології, кандидатом психологічних наук підполковником Ярославом Мельником відвідали Національний військово-історичний музей України.

Слухачі отримали унікальну нагоду особисто ознайомитися із неповторною і самобутньою експозицію, яка висвітлює питання вітчизняної воєнної історії та імена її творців – звитяжних воїнів, борців, захисників від княжих дружинників до героїв АТО, від витоків козаччини до полків армії УНР та воїнів УПА, а також сьогодення Збройних Сил України, про їх жертовну боротьбу з агресором заради свободи та територіальної цілісності нашої держави. Отримана інформація сприятиме більш ефективній організації занять із національно-патріотичної підготовки з особовим складом підпорядкованих підрозділів.