Ми вчимося та інших навчаємо!

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка удосконалили свої вміння у стрільбі з автомата Калашникова разом з бійцями української армії. Масштабні навчання проводилися на території 33 полігону 169 навчального центру «Десна» у Чернігівській області. Заняття включали в себе стрільбу по різнорівневих мішенях у поганих погодних умовах. Курсанти навчальної групи Іван Федорчук та Дмитро Дмитришин виступили інструкторами зі збирання та розбирання АК 74 та ПМ. Ігор Юрченко та Дмитро Яцько навчили солдат збирати бойові гранати до бою.

Одним із навчальних місць був медичний пункт, де кожен військовослужбовець відчув себе медиком, який надає першу медичну допомогу після бойового поранення.

Ольга Георгієва
Олена Гаврилюк