Американські кадети зустрілися з курсантами ВІКНУ

Сьогодні, 29 березня, Військовий інститут КНУ ім. Т. Шевченка відвідала делегація кадетів Військово-Повітряної академії США.

Цікавою та насиченою була зустріч американських кадетів з курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченко.

Під час спілкування вони обмінялися думками та враженнями щодо особливостей національної військової освіти. Гості були приємно вражені  рівнем підготовки українських курсантів та володінням іноземними мовами.

Брифінг для американських колег щодо системи підготовки фахівців за різними напрямками сектору оборони провів заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення, полковник Сергій Мотика.

На завершення зустрічі її учасники обмінялись пам’ятними подарунками та домовились про майбутню комунікацію.

Курсанти навчальної групи
Катерина Біленко