«Шлях до себе справжнього потребує зусиль і належить справжнім борцям»

З нагоди презентації видання отця Андрія Зелинського «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» у  Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка зібрались майбутні офіцери, викладачі та керівництво навчального закладу.

— Досвід самотності – земля вигнання у світі людини. Самотність ранить, інколи навіть війною. Нині усяк, хто живе життям нашої країни, зазнає її ран, її смертей і перемог, часто також почувається самотнім у цьому досвіді. Як повернутися? Зустріч з собою справжнім, зустріч із братом у ближньому, зустріч із Богом несподіваним – стежина вороття із землі вигнання у двори нового Єрусалиму, з пустелі людської самотності в затишок втраченого Едему, з минулого в майбутнє. Ця збірка є  надзвичайно щирою і дуже відвертою — усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився на варті вічності на полі збройного протистояння на сході України, - зазначив отець Андрій.

Під час презентації отець Андрій Зелінський висловив подяку начальнику Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка генерал-майору Віктору Балабіну за підготовку висококваліфікованих офіцерів, мужніх та відданих українських воїнів.

Наприкінці заходу відбулося фотографування з особовим складом.

Довідково. Військовий капелан УГКЦ Андрій Зелінський служить у зоні АТО з червня 2014 року. У військовому капеланстві — близько 10 років. Освіту — філософську, богословську та політологічну — здобував у Стемфорді у США, Григоріанському університеті в Римі та в Києво-Могилянській академії.