Кіно заради перемоги: до військовослужбовців ВІКНУ завітав режисер української воєнної екшн-драми «Мирний-21» Ахтем Сеітаблаєв

Кінострічку продемонстрували в межах всеукраїнського туру "Кіно заради перемоги". Режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв та організатори благодійного проєкту Святослав Ризоль і Андрій Різоль особисто презентували фільм для військовослужбовців вишу.

«Мирний-21» — це реальна історія спротиву Луганського прикордонного загону російським диверсійним угрупуванням у 2014 році. Тоді сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити бійців-прикордонників зрадити Україну та повторити кримський сценарій: захопити українські території без бою. Попри відсутність досвіду за рішенням командира загін вступив у бій», - розповідає режисер.

Курсанти отримали багато емоцій, поглибивши своє знайомство з якісним та сучасним українським кінематографом,  а також на згадку зробили спільне фото з творцем фільму, що залишиться на згадку про цю незвичайну подію.