8 квітня - День фахівців топографічної служби Збройних Сил України

З цієї нагоди у Військовому інституті відбулись заходи відзначення курсантів та офіцерів за напрямком геоінформаційних систем. Наш військовий виш єдиний навчальний заклад хто здійснює якісну підготовку фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Особовий склад отримав відзнаки, грамоти, подяки та цінні подарунки від імені Командувача Сил підтримки ЗС України, Командувача Сухопутних військ ЗС України та від начальника Військового інституту.

Фахівці топографічної служби роблять вагомий внесок у зміцнення оборонної могутності держави та виконують важливі завдання на різних напрямках фронту. Без копіткої праці військових топографів не відбувається жодне планування та проведення бойової операції.

Дякуємо вам за вашу важливу роботу!