Курсанти Військового інституту стали учасниками круглого столу на тему «75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього»

Захід розпочався виконанням Гімну України, у якому взяли участь курсанти, що є членами музичного гурту Військового інституту «VIAR VIKNU».

На круглому столі активно обговорювались такі питання:

Утвердження курсу України на членство в НАТО;

Демонстрація єдності та спільних цінностей;

Кібернетична технологічна сумісність.

Обговорення цих тем має стати важливим внеском у розвиток співпраці між народами 32 країн та забезпечити стійкість та спроможність у протидії існуючим та новим викликам безпеки. На заході були присутні аташе з питань оборони, члени Київської асоціації військових аташе, фахівці Національної академії педагогічних наук України та експерти МАІ.

Сьогодні, більше ніж будь-коли, актуальна публічна дипломатія відіграє важливу роль у зміцненні демократичних країн у протистоянні військовій та інформаційно-психологічній російській агресії. Відзначення 75-річчя створення Північноатлантичного Альянсу є приводом оцінити нові виклики та загрози безпеці, а також анонсувати нові підходи до об’єднання зусиль партнерів для підвищення спроможностей у боротьбі з тоталітарними антидемократичними режимами.