Днями курсантів Військового інституту з лекцією та майстер-класом завітав український кінорежисер, Заслужений діяч мистецтв України Володимир Мула

Митець розповів про деталі та нюанси режисерської і продюсерської роботи, поділився цікавими моментами зі зйомок документального фільму про українців-володарів Кубку Стенлі NHL «ЮКІ», який став найкасовішим документальним фільмом України, а також розповів трохи про свою книгу «Мені подзвонив Вейн».

Заради такої "забави" я зібрався з думками та підготував спеціальний авторський курс у форматі майстер-класу, базуючись на багаторічному творчому досвіді. Я ж бо свою кінематографічну дорогу прокладав самотужки тупою інженерною сапою. Якщо б мені таке втовкли у голову у ранні студентські роки - я почувався би надзвичайно втішено та натхненно», - поділився своїм враженнями від зустрічі режисер на особистій сторінці.

Також режисер висловив свою повагу до українських захисників та зазначив, що частина його команди зараз боронить Україну.

Курсанти із цікавістю слухали лектора, ставили багато питань та набували нових знань і вагомого досвіду.