Підготовка збірної боксу та рукопашного бою ВІКНУ до чемпіонату ЗС України з боксу серед ВВНЗ

Цими вихідними в місті Києві відбулася матчева зустріч між кращими боксерами Києва.

Товариські спаринги проводилися для наших бійців, як підготовка до подальшого чемпіонату ЗС України серед вищих військових навчальних закладів. Мета матчевих зустрічей - це підвищення майстерності та кваліфікаційних навичок наших спортсменів. Всі боксери успішно виконали поставлені перед ними завдання.

Військовий інститут у двобоях представляло 10 курсантів, 6 з яких здобули перемоги у вагових категоріях: до 67 кг; до 70 кг; до 75 кг; до 86 кг; 92+ кг.

Всі спортсмени проявили високий рівень підготовки та майстерності.

Чемпіонат ЗС України з боксу серед ВВНЗ незабаром відбудеться у місті Львові. Наші боксери щодня проходять насичену та якісну підготовку, плануючи вибороти нагороди найвищого гатунку та відстояти честь Військового інституту.