Чемпіонат Київської області з гирьового спорту

6 березня 2021 року курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка брали участь у відкритому чемпіонаті Київської області з гирьового спорту, який проходив на базі Національного університету біоресурсів і природокористування. Здобути перемогу намагались близько ста гирьовиків, проте домогтися високих результатів вдалося не всім. Не дивлячись на велику конкуренцію, більшості наших курсантів вдалось вибороти перемогу.

Чемпіонами стали:
Черепичник Діана;
Цуканова Христина.
Срібними призери:
Братусь Роман;

Савчук Яна;
Гомонюк Софія.
Бронзу здобули:

Грушевський Максим;
— Кущенко Олександра.
  А також капітан Підопригора Максим (Викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту, тренер команди)
  Крім того, наші спортсмени виконали норматив Кандидата у майстри спорту України.
А саме:
Братусь Роман;

Цуканова Христина;
Гомонюк Софія.

Хтось хоче, щоб це сталося, хтось бажає, щоб це відбулось. А хтось це втілює у життя. Тому здійснюйте свої плани, ставте високі цілі і йдіть до своєї мети, попри всі незгоди. Ти не програвший до тих пір, поки ти не здався. Пам'ятай це!
Бажаємо нашим спортсменам ще більше перемог у наступних змаганнях!