ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – ЖІНОК ВІТАЛИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ПРАВ ЖІНОК ТА МИРУ

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту прав жінок та миру.

У своєму виступі заступник начальника Військового інституту – полковник Сергій Мотика привітав жінок, які присвятили себе служінню Батьківщині та поряд із чоловіками наполегливо виконують відповідальні завдання, пов’язавши свою долю з військовою службою, поклали на свої плечі нелегкий тягар армійського життя та відзначив важливу роль жінки в житті суспільства та держави. Подякував за самовіддану працю, високий професіоналізм, побажав щастя, кохання, міцного здоров’я, самореалізації, та здійснення усіх задумів.

Особовий склад було заохочено відзнаками та цінними подарунками вищого керівництва, командування Військового інституту, а творчі колективи подарували  святковий концерт.