Курсанти Військового інституту вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У цей день відбулися  заходи вшанування пам’яті загиблих під час подій Революції Гідності 2013-2014 років в яких взяв участь тимчасово виконуючий обов’язки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, представники громадських організацій, активісти, волонтери та курсанти Військового інституту вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти  на місці розстрілів – на Алеї Небесної сотні.
Вічна слава Героям!