ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ У ВІКНУ у 2021 році

Відповідно до вимог Порядку організації в системі Міністерства оборони України та Збройних Сил України внутрішнього контролю та управління ризиками, затвердженого наказом МОУ від 02.04.2019 №145 (зі змінами) та Плану управління ризиками Сухопутних військ Збройних Сил України на 2021 рік з визначеним особовим складом Військового інституту  було проведено практичне заняття на тему: “Результати організації внутрішнього контролю та управління ризиками у Військовому інституті Київського національного університету  імені Тараса Шевченка у 2020 році та постановка завдань щодо відпрацювання документів внутрішнього контролю на 2021 рік”.

Заняття провів менеджер внутрішнього контролю ВІКНУ, заступник начальника Військового інституту полковник Олександр Приліпко за методичного супроводу кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права, доцента кафедри підполковника Олександра Чистика.

Присутні ознайомились з основними вимогами щодо питань практичного застосування внутрішнього контролю та управління ризиками у військових частинах Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, основними недоліками в опрацюванні поточних документів з внутрішнього контролю у  військових частинах, які безпосередньо підпорядковані Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України.