Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанували загиблих учасників Революції Гідності та поклали квіти до пам'ятника на Алеї Героїв Небесної Сотні.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та свободи.

Свято встановлене на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року тисячі громадян зібралися на Майдані Незалежності з протестами проти курсу на Росію. Упродовж трьох місяців протестувальники вимагали продовжити Євроінтеграцію та припинити застосування грубої сили до громадян. 18-20 лютого відбулися жорсткі сутички з протестувальниками. Десятки українців загинули, а президент Віктор Янукович втік з країни.

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни та готовність пролити кров за її інтереси.