Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


ВІТАЄМО переможців чемпіонату Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка з гирьового спорту!
02 грудня 2017 року у приміщенні спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена першість Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка з гирьового спорту. У змаганнях узяли участь більше ніж 90 курсантів. У командному заліку перемогу здобула команда Військового факультету фінансів і права. Збірна ..
[ читати далі ]
Роль та місце морально-психологічного забезпечення в системі всебічного забезпечення підготовки та застосування Збройних Сил України
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось цільове інформування на тему на тему: «Роль та місце морально-психологічного забезпечення в системі всебічного забезпечення підготовки та застосування Збройних Сил України. Завдання щодо організації морально-психологічного забезпечення підготовки та..
[ читати далі ]
Навчаючи виховуємо
В рамках проведення Тижня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій професором кафедри військової психології та політології Військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка Вячеславом Кириком було організовано участь курсантів у науково-практичній конференції «Проблеми дослідження Голодомору у ХХІ ст.: цифри,..
[ читати далі ]
Психологічна підготовка майбутніх офіцерів
Адекватною реакцією на виклики сьогодення, обумовлені необхідністю ґрунтовної психологічної підготовки майбутніх офіцерів до роботи з підлеглими, набуття ними умінь здійснювати психологічний супровід службово-бойової діяльності, стало проведення інструкторсько-методичного заняття з курсантами випускного курсу інституту, які готуються за напрямком &..
[ читати далі ]
ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ ЗА УЧАСТІ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ТА КУРСАНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
30 листопада 2017 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відповідно до Плану проведення навчальних занять із замовником на 2017-2018 навчальний рік під керівництвом директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковника Дяченка С.В. були проведені заняття зі спеціальної підготовки із залу..
[ читати далі ]
Черговий крок до європейської сім’ї
У період з 13 по 17 листопада з метою проведення фахових та експертних переговорів з питань термінології та лінгвістичного забезпечення делегація Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувала у Федеральному лінгвістичному агентстві Федерального міністерства оборони Німеччини (м. Хюрт). Під час зустрічі..
[ читати далі ]
Пам’ятаємо… шануємо…
Курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка поклали квіти до могили генерал-лейтенанта ЖУКОВА Сергія Анатолійовича. Генерал-лейтенант ЖУКОВ Сергій Анатолійович - доктор технічних наук, заслужений працівник народної освіти України, професор, народився 25 листопада 1947 року в сім’ї військовослужбовця. З 1965 по 1970 роки навчався у Ки..
[ читати далі ]
Голодомор 1932-1933 років – жахлива рана українського народу
Хвилиною мовчання курсанти та працівники Військового інституту ім. Тараса Шевченка вшанували пам′ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Схиливши голову та знявши головний убір, присутні віддали шану невинно убитим землякам , жертвам тоталітарної системи, які загинули через насильницьку політику Росії. Щороку, у четверту суботу листопада, Ук..
[ читати далі ]
У Військовому інституту Київського національному університету імені Тараса Шевченка відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє»
Сьогодні, 24 листопада, в Військовому інституті Національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбулась XIII Міжнародна науково-практична конференція на тему «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє». Форум об’єднав вітчизняних та іноземних фахівців з озброєння, військової техніки та технологій подвійного призн..
[ читати далі ]
Листопадові урочистості на честь полеглих воїнів армії Української Народної Республіки
«О, Націє, дужа і вічна, як Бог» - не це покоління холопів, - Хто злото знеславить твоїх перемог при Корсуні і Конотопі?О, Націє, що над добро і над зло, над долю, і ласку, і кару, - Хто, темний, не схилить поблідне чоло в сліпучому сяйві Базару? Хто, мертвий, не стане у праведний слід на путі, що славою бита, ..
[ читати далі ]