Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Шановні науковці ВІКНУ! Щиро вітаємо вас з професійним святом – днем науки!
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ ВІКНУ! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем науки! Зичимо Вам здоров’я, великого особистого щастя, добра і наснаги, достатку, успіхів та плідної творчої праці, результати якої сприятимуть науково-технічному прогресу і економічному розвитку України! Командування Військового інституту Відповідно до Указу Прези..
[ читати далі ]
Співпраця з Федеральним відомством іноземних мов Федеративної Республіки Німеччина
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 14 по 18 травня проходить візит представників Федерального відомства іноземних мов. Програмою перебування передбачено відвідування культурних та історичних пам’яток м. Київ, робота в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шев..
[ читати далі ]
Життя присвячене роботі
В нашому інституті працює стільки прекрасних людей, які намагаються прикрасити життя оточуючих. Зверніть увагу на квітучі клумби, завжди начисто прибрані аудиторії. Зацікавившись господарчою частиною інституту, я познайомилась з людьми, які за багато років роботи стали невеличкою родиною, кожен з них готовий прийти на допомогу у скрутну хвилину, об..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту стали чемпіонами та призерами відкритого чемпіонату міста Бориспіль з гирьового спорту.
12 травня 2018 року у приміщенні спортивного комплексу бориспільській дитячо – юнацькій спортивній школі було проведено відкритий чемпіонат міста Бориспіль з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях узяла участь команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Збірна команда Військового ..
[ читати далі ]
За честь, за волю, за нашу свободу!
І війна не війназакінчились словаІ країна німата жива ще, жива! Анатолій Хромов. Сімдесят три роки минуло з того часу, як відгриміли салюти на честь перемоги над лютим ворогом у найкривавіший війні ХХ століття. Курсанти військового інституту завжди пам`ятають про тих, хто стійко і хоробро захищали нашу Батьківщину, боролись за м..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту взяли участь у відкритті фотовиставки «Герої»
На території Національного музею історії України у Другій світовій війні відкрили фотовиставку "Герої". На виставці представлено 12 світлин та 12 історій українських вояків. Серед них фотографії українців, які воювали в різних арміях світу. Зокрема, Радянського Союзу, Великої Британії, Сполучених Штатів. Представлені також світлини бійців, які сьог..
[ читати далі ]
Жарти від військових
Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка радо приймає гостей на різноманітних тематичних заходах. 4 травня відбувся півфінал XVIII Чемпіонату команд КВН Університету. Щороку команда Військового інституту «Своя атмосфера» активно долучається до гри. Творчо-натхненний колектив вражає глядачів кмітливістю і винахідливістю. Доте..
[ читати далі ]
День відкритих дверей
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся день відкритих дверей Захід відкрив Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олег Прохоров. Перед відвідувачами виступив начальник навчального відділу полковник Олександр Корчак. Він розповів абітурієнтам про історію Військ..
[ читати далі ]
У Збройних Силах України запроваджуються єдині підходи складових сектору безпеки і оборони щодо захисту цивільного населення
У Києві відбулась третя міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва, яка тривала два дні і була присвячена обговоренню актуальних питань захисту цивільного населення під час збройного конфлікту. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцад..
[ читати далі ]
Дебютували у Всеукраїнській акції
Небайдужі громадяни з різних куточків України свідомо долучаються до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання «Труханівська Січ». Активно підтримали реалізацію 12-ї подорожі курсанти провідного навчального закладу. 30 квітня з майбутніми офіцерами Військового інституту ділилися досвідом організатори, координатори та учасники акції. Зок..
[ читати далі ]