Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Курсантам військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка презентували книгу про українських розвідників
Як зазначив у своєму виступі прес-секретар розвідувального органу Міністерства оборони України Микола Красний, за кожною з 16 історій, що увійшли в книгу, – справжній український герой, який мужньо та самовіддано служив своєму народові, віддаючи всі свої сили та своє життя заради України. За словами представника ГУР МО України інформацію про ..
[ читати далі ]
Курсанти 1 курсу готуються до прийняття Військової присяги
Нещодавно курсанти 1 курсу Військового інституту пройшли курс первинної військово-професійної підготовки. Курс проходив на базі 169 навчального Центра Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна». Під час занять з курсантами були проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної підготовки, розвідувальної підготовки, безпеки бою, оз..
[ читати далі ]
ВИПУСКНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ
Сьогодні в День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності на факультеті післядипломної освіти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося складання Військової присяги та черговий випуск громадян України, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу. На вірність Українському н..
[ читати далі ]
Зустріч з представником військової поліції Канади
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з представником військової поліції Канади, співголовою багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету підполковником Бернардом Хадсоном. В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання в галузі військового співробітництва та поте..
[ читати далі ]
Представники Центру спеціального військового мистецтва імені Дж. Кеннеді у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
На базі Військового інституту Київського національного університету відбулась робоча зустріч з представниками Центру спеціального військового мистецтва імені Дж. Кеннеді. В рамках спільної роботи представники американської делегації отримали можливість поспілкуватись із керівництвом Військового інституту та ознайомитись з матеріально-навчальною баз..
[ читати далі ]
Перша репетиція зведених парадних розрахунків (відео)
На передодні 27-ї річниці Незалежності України курсанти Військового інституту розпочали підготовку до параду до Дня Незалежності України. Відбулася перша репетиція пішої колони зведених парадних розрахунків від ЗСУ, НГУ, МВС, СБУ, ДСНС, ДПСУ та понад 20 військовий оркестрів. Вперше у цьому році на параді крокуватиме коробка жінок-військовослужбовці..
[ читати далі ]
Новий день – новий виклик
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжуються військові збори зі слухачами факультету післядипломної освіти за програмою навчання офіцерів запасу. Теоретичні заняття - вже пройдений етап. Тепер прийшов час практики. Для вдосконалення своїх умінь та навичок, слухачі виїхали на польові заняття у вій..
[ читати далі ]
Допомога в навчанні
01.08.2018 у Військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч студентів, курсантів та науково-педагогчних працівників з представниками Відокремленого підрозділу у м. Києві Громадської організації "Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО "Побратими України" Олександром Журиком та Віктором З..
[ читати далі ]
ДІВЧАТА КРОКУЮТЬ ВПЕВНЕНО!
Третього серпня цього року відбулося перше тренування курсанток Військового Інституту Київського національного університету на смузі аеродрому «Антонов» з нагоди 27-ої річниці незалежності України. Цього дня всі 120 дівчат діяли чітко, неначе один злагоджений механізм. Вже забуті сльози з приводу перенесеної відпустки, і майже не відчув..
[ читати далі ]
На факультеті післядипломної освіти ВІКНУ продовжується навчальний збір зі студентами випускного курсу
Під керівництвом досвідчених викладачів слухачі отримують практичні навички та вдосконалюють отримані в ході навчання теоретичні знання з питань військової справи. Окрім цього, особливо важливою для майбутніх офіцерів є національно-патріотична підготовка. Заняття з даного предмету командири навчальних рот проводять усім вихованцям без винятку. Важл..
[ читати далі ]