Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Зустріч з Героєм України
У Військовому інституті курсанти 1-го курсу зустрілися з Героєм України, Начальником Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майором Ігорем Гордійчуком. Ігор Володимирович брав безпосередню участь у багатьох операціях під час АТО, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника, командував ..
[ читати далі ]
Курсанти та офіцер Військового інституту стали чемпіонами України
З 30 березня по 1 квітня 2018 року у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся відкритий кубок пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького і чемпіонат ФГС України з гирьового спорту. Не випадково цей турнір проводиться саме в стінах медичного університету. Є.Ф. Гарнич-Гарницький був лікарем за фахом, випускн..
[ читати далі ]
ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ З КУРСАНТАМИ І СЛУХАЧАМИ КУРСІВ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, ЩО ПРОВОДИЛИСЬ ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Відповідно до Плану проведення навчальних занять замовником на 2017-2018 навчальний рік та Плану проведення у 2017-2018 навчальному році занять з курсантами зі спеціальності „Фінанси і кредит”, що проводяться у військових частинах, 29 березня 2018 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під кер..
[ читати далі ]
Американські кадети зустрілися з курсантами ВІКНУ
Сьогодні, 29 березня, Військовий інститут КНУ ім. Т. Шевченка відвідала делегація кадетів Військово-Повітряної академії США. Цікавою та насиченою була зустріч американських кадетів з курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченко. Під час спілкування вони обмінялися думками та враженнями щодо особливост..
[ читати далі ]
Від теорії до практики
Традиційним для першокурсників Військового інституту спеціалізації військова журналістика є відвідування Центральної телерадіостудії. 27 березня підполковник Холодна Яна Олексіївна зустрілася з курсантами, щоб продемонструвати щоденну діяльність військового телебачення і радіо. Яна Олексіївна проінформувала курсантів про трансляцію в ФМ-діапазоні н..
[ читати далі ]
Зміцнення військової складової підготовки курсантів
Кафедра правового забезпечення військового факультету фінансів і права продовжує зміцнювати військову складову підготовки курсантів. 22 березня 2018 року, за сприянням Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, волонтерських та громадських організацій України, з особовим складом навчальних груп, які навчаються за спеціальністю "Право..
[ читати далі ]
У Військовому інституті проведено показове (методичне) заняття
Згідно з планом методичної роботи ВІКНУ 21 березня 2018 року доцентом кафедри фінансового забезпечення військ підполковником Олександром Чистиком проведено показове заняття з курсантами навчальної групи військового факультету фінансів і права. На виконання вимог наказу МОУ від 25.04.2016р. №216 Про вдосконалення підготовки офіцерських кадрів такти..
[ читати далі ]
Методика запровадження ідеологічної та військово-патріотичної складових у викладанні навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення
У Військовому інституті проведений науково-практичний семінар з офіцерами за темою: « Методика запровадження ідеологічної та військово-патріотичної складових у викладанні навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення». Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олег Прохоро..
[ читати далі ]
У пам'ять Кобзаря
Ім’я Тараса Григоровича Шевченка відоме в усьому світі як символ українського народу. Не було і немає в Україні подібного йому митця, полум’яного патріота, відданого борця за майбутнє нації. 9 березня, у день 204 річниці від Дня Народження діяча, сотні українців зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченка, щоб ушанувати пам’ят..
[ читати далі ]
Міжнародний жіночий день відзначили у Військовому інституті.
Міжнародний жіночий день відзначили у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З вітальним словом до жінок-військовослужбовців та працівників звернувся заступник начальника Військового інституту полковник Олександр Приліпко, який підкреслив відданість нелегкій військовій справі та мужність українських захис..
[ читати далі ]