Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Не забуваймо Українські традиції
До військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали справжні колядники. Ліцеїсти Боярського відділення Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом зі своїми керівниками гуртка, одягнені в національні та стилізовані костюми заколядували спочатку в управлінні Військового інституту, а потім пішли кол..
[ читати далі ]
Артисти подарували дітям свято
Сьогодні для дітей офіцерів та працівників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено свято новорічної ялинки. На свято до дітей завітали казкові герої. Разом із Дідом Морозом і Снігуркою діти танцювали, співали, розповідали вірші. Навіть батьки мали змогу потанцювати, та взяти майстер клас з та..
[ читати далі ]
З офіцерами курсів перепідготовки Військового інституту проведені практичні заняття у військовій частині
На виконання завдань підвищення якості підготовки фахівців з морально-психологічного забезпечення (МПЗ), нарощування практичної складової навчання офіцерів, призваних із запасу і направлених на курси перепідготовки до Військового інституту, були проведені виїзні заняття на базі однієї з бригад Повітряних Сил Збройних Сил України. Метою занять було ..
[ читати далі ]
З турботою про дітей
Напередодні новорічних свят курсанти Військового інституту разом з активістами Соціального департаменту завітали до Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. У ході візиту курсанти познайомились з вихованцями цього навчального закладу. Вони разом гралися, спілкувались і навіть малювали. Ніхто не залишився поза увагою. В кінці зуст..
[ читати далі ]
Панельна дискусія «Безпека для України»
Фонд Віктора Пінчука щорічно проводить суспільно важливі заходи. Цьогорічне публічне обговорення безпекового сектору в Україні зібрало чималу аудиторію в Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Поруч з відомими політиками, громадськими діячами, журналістами українських телеканалів, кращими представниками ..
[ читати далі ]
День відкритих дверей
23 грудня відбувся день відкритих дверей у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захід провів начальник навчального відділу полковник Олександр Корчак. Він розповів абітурієнтам про історію Військового інституту. А також ознайомив із факультетами та спеціальностями на які можна вступити. Особливу увагу..
[ читати далі ]
Міс ВІКНУ 2017
22 грудня 2017 року в урочистому залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов конкурс «Міс ВІКНУ 2017». В конкурсі брали участь курсанти Військового інституту. Під час конкурсу конкурсантки окрім своєї краси продемонстрували свої таланти та здібності. Вони співали, танцювали й навіть малювали та все заради то..
[ читати далі ]
Міжнародний науковий семінар у Відні
Представники науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у Міжнародному науковому семінарі “Формування економіки знань як базису інформаційного суспільства”. 16-19 грудня 2017 року представники науково-дослідного центру Військового інституту Київського націонал..
[ читати далі ]
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»
20 грудня 2017 року пройшло нагородження переможців щорічного Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року» у Збройних Силах України, відповідно до Зведеного річного плану наукової та науково-технічної діяльності у Міністерстві оборони України на 2017 рік, який проходив на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та війс..
[ читати далі ]
Презентація посібника з військового лідерства.
Відповідно до вимог Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України щодо створення доктрини лідерства в Збройних Силах України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась презентація посібника з військового лідерства. Презентацію посібника під назвою «Вести! Боротися! ..
[ читати далі ]