Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Суворі реалії конфлікту: як уникнути людських втрат?
Зміна форм та методів ведення військового конфлікту, широке залучення в зоні протистояння урядових та неурядових структур змушують Командування Об’єднаних сил шукати нові шляхи реагування щодо захисту цивільного населення. Про це йшлося під час презентації та обговорення положень наказу командувача Об’єднаних сил «Про запобігання ..
[ читати далі ]
Проведення «Дня НАТО» у Військовому Інституті
23 жовтня 2018 року у Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка буде проведено «День НАТО». Згідно з планом проведення «Дня НАТО» очікується брифінг керівництва ВІКНУ та зустріч з делегацією НАТО на чолі з генерал-майором Одд Егіл Педерсеном. Також з промовою виступить генерал-лейтенан..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали Зал пам'яті захисників України
Зала пам’яті захисників України розташована на території Міністерства Оборони України. У округлому, без жодного кута приміщенні, розміщені 2532 меморіальні таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, що загинули протягом 1992-2018 років. Окремо, як і в історії країни, так і в пам’ятній Залі, позначені події збройного..
[ читати далі ]
День захисника України у Військовому інституті
14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої держави. З нагоди свята у Військовому інституті був організований концерт, на якому заступник начальника Військового інституту, полковник О..
[ читати далі ]
Візит делегації іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України з питань створення військової поліції
12 жовтня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч із канадськими представниками підполковником Бернардом Хадсоном, капітаном Бернардом Кароном та курсантами 224 і 324 навчальних груп. Під час зустрічі підполковник Бернард Хадсон вручив курсантам сертифікати про проходження курсу з пита..
[ читати далі ]
Зустріч з делегацією Федеративної Республіки Німеччина
Сьогодні,12 жовтня, представники Апарату аташе з питань оборони при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні завітали до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До складу делегації входили заступник аташе з питань оборони підполковник Клаус Шмідт та керівник штабу військового аташе при Пос..
[ читати далі ]
Чемпіонат з гирьового спорту
У Військовому інституті відбувся чемпіонат з гирьового спорту. Це поштовх гирь від грудей, а також ривок гирі однією і другою рукою. Змагання проходили у 7 вагових категоріях серед чоловіків-військовослужбовців і в 4 вагових категоріях серед жінок-військовослужбовців. Змагання проводилися у поштовху гирь за коротким циклом та у особисто командній е..
[ читати далі ]
Мистецтво та військовий однострій завжди крокують поруч
Стіни Військового інституту прикрасили полотна сучасного українського живописця Олександра Ігоровича Охапкіна. Виставка присвячена народній артистці України Раїсі Опанасівна Кириченко. Відкриття експозиції розпочалося з розповіді про творчість співачки та її життєвий шлях. На виставці представлені картини в стилі сучасного іконопису, який поєднує ..
[ читати далі ]
Аплодуємо стоячи!
Неоголошена війна України з путінською Росією торкнулася кожного українця. Вчорашні школярі, попри важке сьогодення, не бояться стати курсантами та вже через декілька років бути захисниками своєї Батьківщини, як це роблять українські воїни з 2014року. Кожного дня майбутнім захисникам з практичними навичками військової справи формують ціннісні орієн..
[ читати далі ]
У Військовому інституті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти
З нагоди професійного свята — Дня працівників освіти ТВО начальника Військового інституту, полковник Олександр Приліпко привітав науково-педагогічних працівників та побажав міцного здоров’я, творчої наснаги у справі розвитку військової освіти та підвищення професійних знань майбутніх офіцерів Збройних Сил України. Зазначив, що на викл..
[ читати далі ]