Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Урочистості з нагоди проголошення Акту Злуки
22 січня 2018 року Україна відзначила 99 річницю з Дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Урочистий концерт, присвячений знаменному державному святу, відбувся для першокурсників та військовослужбовців строкової служби 43 артилерійської бригади на базі смт Дівички. Талановиті курсанти В..
[ читати далі ]
Заняття, проведене в польових умовах з першокурсниками 24 січня, було присвячене вдосконаленню та набуття нових навичок з дисципліни картографія.
Заняття, проведене в польових умовах з першокурсниками 24 січня, було присвячене вдосконаленню та набуття нових навичок з дисципліни картографія. Вмінню орієнтуватись на місцевості, як за природніми вказівниками, так і за допомогою сучасних засобів. Кожній підгрупі надаються спеціалізовані засоби навігації, хочеться зазначити, що курсанти вперше пр..
[ читати далі ]
Недитячий погляд на війну від Валерії Кротченко
Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», що здійснюється за підтримки Європейського Союзу підбили підсумки (Ан..
[ читати далі ]
Практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка
Одним із занять, проведених на базі навчального центру НУОУ ім. Черняховського 22 січня, стало практичне заняття з дисципліни інженерна підготовка. Під час польового виходу першокурсники, повністю екіпіровані бронежилетами, касками, навчальною індивідуальною зброєю, вдосконалили здобуті раніше теоретичні знання, використавши їх на практиці. У ході ..
[ читати далі ]
,,Не зважаючи ні на що, кожен знав, за Ним стоїть його країна, сім’я, діти.’’ – кіборг Олександр Скиба
23 грудня у стінах Військового інституту імені Тараса Шевченка, в честь третьої річниці оборони Донецького аеропорту відбулася зустріч з захисниками летовища - капітаном запасу Олександром Скибою і старшим лейтенантом Ігорем Задорожнім. Кіборги, як тепер називають захисників Донецького аеропорту, чимало розповіли курсантам: про війну, про себе, пр..
[ читати далі ]
День Соборності України
22.01.2018 року, в рамках виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років», відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України у Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Увагу курсантів було акцентовано на необхідн..
[ читати далі ]
ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА
20-21 січня першокурсникам Військового інституту проводяться тренінги з курсу тактичної медицини благодійною організацією «БВ «44-ий навчальний центр»» за новітніми стандартами ТССС АС. Близько 200 слухачів отримують первинні навички надання першої медичної допомоги. Місцем проведення занять став навчальний центр Національно..
[ читати далі ]
1-й курс Військового інституту Київського національного університету вдосконалює свої практичні навички на полігоні
1-й курс Військового інституту Київського національного університету вдосконалює свої практичні навички на полігоні навчального центру Національного університету оборони України у смт. Дівички Перше заняття з тактичної підготовки у польових умовах курсанти військового гуманітарно-лінгвістичного факультету здійснили 19 січня. У прекрасний зимовий..
[ читати далі ]
Хрещення Господнє
З нагоди свята Водохреща військовослужбовці Військового інституту влаштували масове купання на озері у парку «Феофанія» . — Купання на Водохреща стало щорічною доброю традицією для наших військовослужбовців, — розповів головний старшина Військового інституту старшина Олександр Головатюк. — Вважається, що ця вода змиває..
[ читати далі ]
Практичне навчання наших курсантів
У 25 Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України (м. Львів) з особовим складом навчальної групи 224-ю розпочалося навчання за програмою підготовки "Застосування сили", яке буде тривати у період з 15.01. по 02.02.2018. 18 січня 2018 року у 25 Навчальному центрі відбулася грандіозна подія. Поважними гостями центру були Гене..
[ читати далі ]