Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Удосконалення військової освіти по програмі НАТО
В рамках програми НАТО з удосконалення військовою освіти з 16 по 20 жовтня було проведено підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Військового інституту по Програмі DEEP. Заняття по підвищенню кваліфікації проводили Тоні Р. Мюлліс, експерт Програми DEEP, начальник кафедри безпекових досліджень у Державному університеті Анджело,..
[ читати далі ]
Військовому інституту - 84 роки!
Військова підготовка студентів у Київському університеті почалася в 1933 році. Перша військова кафедра мала всього 23 викладачі і готувала командирів артилерійських взводів, льотчиків-спостерігачів і медсестер. З початком Другої світової війни військова кафедра в університеті ліквідується, викладачі й студенти призовного віку відбувають на фронт. З..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека-2017»
Курсанти Військового інституту з метою ознайомлення з новітніми технологіями в озброєнні та новими зразками військовою техніки відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку "Зброя та безпека-2017" , яка пройшла у Києві. Виставку також відвідали міністр оборони України Степан Полторак, секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ..
[ читати далі ]
Ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ліцеїсти Чернігівського ліцею з ПВФП відвідали Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка з метою військово-професійної орієнтації. Зустріч ліцеїстів із начальником навчального відділу ВІ КНУ полковником Олександром Корчаком, який познайомив їх з історією створення військового інституту та умовами вступу до на..
[ читати далі ]
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА С.А.
Тринадцятий відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу відбувся 7 жовтня у Військовому інституті. Він проходив на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка та був присвячений пам’яті генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича. — Цим заходом ми вшановуємо світлу пам’ять люди..
[ читати далі ]
Перший заступник Міністра оборони України у Військовому інституті
З робочим візитом Військовий інститут відвідав Перший заступник МОУ Іван Руснак. Він зустрівся з офіцерським складом і працівниками Збройних Сил України. Під час зустрічі керівник воєнного відомства довів наказ Міністра оборони України про призначення начальником Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка г..
[ читати далі ]
День ветерана у Військовому інституті
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій 24-го вересня 2004-го року Указом Президента України № 1135/2004 був встановлений національний український «День ветерана», який відзначається щорі..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся випуск курсів підвищення кваліфікації
У період з 01.09.2017 по 30.09.2017 у Військовому інституті були проведені курси підвищення кваліфікації офіцерів за напрямом діяльності цивільно-військового співробітництва. Метою проведення курсів підвищення кваліфікації офіцерів за напрямом діяльності цивільно-військового співробітництва є набуття слухачами актуальних знань законодавства та інш..
[ читати далі ]
Збірна команда Військового інституту перемогла у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО»
23 вересня 2017 року збірна команда Військового інституту взяла участь у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО». У цьому турнірі брало участь понад 100 військовослужбовців з таких дисциплін: перетягування канату, станова тяга, масс-реслінг та функціональне б..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали святковий концерт до Дня Університету
З 183 річницею заснування Університету викладачів, студентів, курсантів, аспірантів, докторантів, співробітників привітав ректор Леонід Губерський. «Так склалося історично, що створений у 1834 році Імператорський Університет Св. Володимира всупереч волі тих, хто його заснував, став центром освіти, культури, вільнодумства – всього того,..
[ читати далі ]