У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжується прийом студентів ВНЗ-ів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує прийом студентів ВНЗ-ів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до 31 жовтня 2014 року.

Майбутні офіцери готуються за 16-ма військово-обліковими спеціальностями в різних напрямах військової підготовки для кадрового забезпечення Збройних Сил України, військових формувань та інших силових структур нашої Батьківщини.

У провідному вищому військовому навчальному закладі студенти вишів міста Києва, Київської області та інших регіонів України мають змогу протягом двох років поспіль пройти повний курс військової підготовки з подальшим присвоєнням первинного офіцерського звання.

За довідковою інформацією та для оформлення документів
звертатися у відбіркову комісію Військового інституту за адресою:
місто Київ, вул. Ломоносова, 81 (ст. метро “Виставковий центр”),
кабінет 205, телефон (044) 521-35-57.