Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

ВІЙСЬКОВІ СТАЛИ ОБ’ЄКТОМ ЛЮБОВІ, ПІДТРИМКИ І ГОРДОСТІ ВСЬОГО НАРОДУ!

Як і по всій країні у Військовому інституті в перший осінній день з нагоди початку нового 2014/2015 навчального року відбувся мітинг приурочений Дню знань.

Після здійснення ритуалу підняття Державного прапору України та виконання Державного гімну України заступник начальника Військового інституту поро боті з особовим складом полковник Віктор Уліч зачитав привітальну телеграму Ректора Університету академіка Леоніда Губерського до першокурсників в якій зокрема було зазначено, що випускники Київського університету завжди відзначалися високим рівнем підготовки, широтою світогляду і самовідданою працею на благо Вітчизни. 

З мудрими словами настанови до курсантів звернувся Голова Ради ветеранів навчального закладу полковник запасу Микола Дорохов. У своєму виступі Микола Сергійович закликав курсантів згуртовуватись, ще наполегливіше вивчати військову справу адже справа захисту Вітчизни  це не лише кількісна перевага у живій силі, а й розум, уміння виграти стратегію у битві з ворогом.

У виступі першокурсниці лунали щирі привітання зі святом, яке вважається в нас всенародним, найкращі побажання успіхів у навчанні та військовій службі.

Підсумував виступаючих начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін, який зробив акценти на складній військово-політичній обстановці, яка склалась навколо України.

Після проходження урочистим маршем курсантам та усім присутнім у строю в рамках уроку мужності було прочитано першу лекцію на тему: “Київський національний університет імені Тараса Шевченка – флагман освіти України”, яку провів заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик. Виступаючий розповів про минуле, сьогодення та майбутнє найкращого ВНЗ України, навів багато цікавих та яскравих фактів з його життя.

За доброю традицією згідно з планом військово-патріотичного виховання молоді в підшефних школах міста Києва від імені директора спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням англійської мови Тетяни Федунової начальнику Військового інституту генерал-майору Віктору Балабіну з нагоди початку нового навчального року та Дня знань було вручено святковий коровай, який було передано до святкового столу першокурсників.

Фотографії