ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ БОЙОВОГО ПОБРАТИМА

30 серпня 2014 року у Військовому інституті відбулась знакова та почесна подія – за активної участі випускників військового факультету фінансів і права та за сприяння командування Військового інституту було відкрито пам’ятну дошку колишнього начальника військового факультету фінансів і права полковника Лісовського Валерія Івановича.

На заході були присутні не лише офіцери навчального закладу, а й усі ті кому Валерій Іванович був близькою та рідною людиною, вірним другом та справедливим командиром: це дружина Людмила Олександрівна та їх донька Аміна та лейтенанти 2014 року випуску.

Особливо приємно було те, шо не дивлячись на складну ситуацію в державі вихованці нашого навчального закладу знайшли час прибути до Військового інституту та вшанувати пам'ять Валерія Івановича. Зокрема був й найкращий випускник цього року, золотомедаліст, голова Курсантської Ради (2012-2014 рр.) лейтенант Колішенко                     Руслан Олександрович зі своїми одногрупниками.

Відкриваючи пам’ятну дошку начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін висловив велику вдячність родині полковника Лісовського В.І. за його багаторічну та сумлінну службу у Збройних Сил України.

В свою чергу Людмила Олександрівна подякувала за увагу, яку наш навчальний заклад приділяє її сім’ї та побажала всім міцного здоров’я та висловила сподівання, що молоде підростаюче покоління їх родини також продовжуватиме традиції батька.

По завершенню заходу відбулась жвава бесіда командування Військового інституту з випускниками цього року, які проходять службу у різних родах військ Збройних Сил України.