Слухачі факультету післядипломної освіти взяли участь в спортивних змаганнях «Ігри героїв» та «Мілітірі Кемп»

17 серпня 2019 року у Києві на Контрактовій площі пройшли змагання «Ігри героїв» та «Мілітірі Кемп». Це - всеукраїнські спортивні змагання ветеранів Збройних Сил України, осіб з інвалідністю, військовослужбовців, полісменів та цивільних осіб.

«Ігри героїв» та «Мілітірі Кемп» - це командні змагання з кросфіту з метою перевірити себе на силу та витривалість, давати приклад для молоді займатись спортом та бути впевненими у собі.

Змагання проводяться вже втретє за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської державної адміністрації.. У змаганнях брали участь 20 чоловічих і 7 жіночих команд.

Представники факультету післядипломної освіти Військового інституту Київського національного університету взяли участь у змаганнях «Мілітірі Кемп» у складі чоловічих та жіночих команд.

Наші дівчата та хлопці прагнули показати свої найкращі результати на всіх етапах командних змагань.

За результатами змагань команди Військового інституту були нагороджені дипломами.