Випуск курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації фінансово-економічної служби

Відбувся випуск та вручення сертифікатів офіцерам фінансово-економічної служби, які в період з 5 лютого по 20 березня  проходили курси  підвищення кваліфікації у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Курси були організовані згідно з наказом Міністерства оборони України "Про організацію та проведення підвищення  кваліфікації військовослужбовців, працівників та державних службовців Міністерства оборони України".

Підготовку офіцерів здійснювали досвідчені фахівці та викладачі кафедри фінансового забезпечення.

Під час вручення сертифікатів,  офіцерів урочисто привітав  начальник факультету післядипломної освіти, полковник Віктор Добровольський, а також нагородив почесною грамотою начальника інституту кращих слухачів курсів.